פנו ישירות לקליניקה
אני מאשר את תנאי השימוש ולקבל שיחות, הודעות ומיילים
  (0)

ד״ר קרן וייסנברג

לכל הכתבות האחרונות

בוטוקס - ד״ר קרן וייסנברג

בוטוקס, או בשמו המדעי בוטולינום טוקסין A, הוא טיפול מבוסס הזרקות המשמש ברחבי העולם לטיפול במגוון בעיות קמטים ובעיות אסתטיקה דנטלית.

במהלך הטיפול, הבוטוקס מוזרק לתוך השרירים שמייצרים את הקמטים. בתוך כמה ימים, השרירים באזור המוזרק עוברים הרפיה או החלשה, דבר שמביא להחלקת הקמטים ולשיפור משמעותי במראה הפנים. השפעת הבוטוקס מתמקדת בשני סוגי הקמטים: הדינמיים, שנוצרים בזמן יצירת הבעות פנים, והסטטיים, שהם הקמטים הדומים שנשארים גם כאשר הפנים במצב רפוי.

אך הבוטוקס לא מוגבל רק לשיפור אסתטי של קמטים בפנים. הוא משמש גם לטיפולים בתחום הרפואה הדנטלית. זה כולל שיפור של אסתטיקה דנטלית, למשל, ניתוחים שמשפרים את מראה החיוך על ידי שינוי האופן בו החניכיים נראות. כמו כן, הבוטוקס משמש גם לשיפור איכות חיים של מטופלים, לדוגמה, טיפול בבעיות כמו חריקת שיניים.

 

 

 

הוסף שאלה

מאשר את תנאי שימוש האתר
רשומ/י שאלה באנונימיות

עוד כתבות

2023-07-05 17:48:20

פיגמנטציה - רויטל בבאני

במרכזים מקצועיים מתקיימים טיפולים מתקדמים לניקוי וחידוש העור, באמצעות מכשיר לייזר ipl מתקדם. הטיפול מתחיל עם בחירת התוכנית המתאימה ביותר לפי הפיצפטריק של המטופל, בה המטפלת מבצעת שני פולסים ממכשיר הלייזר על אזור הפיגמנט. לאחר מכן, מורחים קרם הרגעה על העור, אשר מוכנס למכשיר אדל למשך 20 דקות. המכשיר משפר את העור באמצעות ירוקים שחודרים לתוך העור ומסייעים להרגעתו, ובמקביל מאטים את פעילות המלנוציטים - התאים שאחראים לייצור המלנין. את הטיפול ממשיכים עם מסכת הבהרה, שמשאירים על העור למשך 10 דקות. לאחר שהמסכה מוסרת, מחדירים לעור אקסטרקטים של ויטמין C ו-E וחומצה היאלורונית. המטופל מתבקש לחזור למרכז לאותו הטיפול לאחר ארבעה ימים. הטיפול בעצם הוא סדרה של ארבעה טיפולים, שנערכים בהתאמה אישית למטופל. הטיפול מיועד לגברים ונשים החל מגיל 18. אזורי הטיפול כוללים כל אזורים בגוף. הכמות המומלצת של הטיפולים היא בין שניים לארבעה. המחיר לטיפול משתנה בהתאם לסוג הטיפול שנבחר. הטיפולים מתבצעים באמצעות מכשיר לייזר ipl אקסטרה 818. המרכז נמצא ברחוב משה שמיר 3, פתח תקווה. המיקום מצוין בכדי לשמש את התושבים המקומיים והאנשים מהסביבה.

כל עולם היופי במקום אחד BeMe

© All right Reserved by tovana | כל הזכויות שמורות לאתר בימי ולספקי השירותים

דילוג לתוכן