פנו ישירות לקליניקה
אני מאשר את תנאי השימוש ולקבל שיחות, הודעות ומיילים
(14)

רויטל בבאני

לכל הכתבות האחרונות

טיפול באקנה - רויטל בבאני

בתחילת הטיפול, נערך ניקוי וחיטוי מקיף של העור, תוך שימוש בפילינגים שמכילים רמות חומצה גבוהות. תהליכים אלה מנקים את העור מתאים מתים, מסייעים בהתפחות העור, ריכוך העור, ובניקוז של קומודונים ומיליומים. במקביל, מקיימים ניקוי שני של העור ובעזרת מכשיר שמשתמש בתדר גבוהה, מחליפים על כל הפנים פעמיים או שלוש כדי לשרוף את המיקרואורגניזמים.

לאחר מכן, נמרח קרם שמטרתו להרגיע את העור ולהקל על תחושת העייפות שעלולה להתרחש במהלך הטיפול. לאחר הנחת הקרם, מבצעים הכנסה למכשיר פוטותרפיה, שמטרתו להטפל באקנה שבעור, ומשאירים את הפציינט/ית במכשיר למשך 20 דקות. בהמשך, מניחים מסכה מקווצת ומטהרת על העור למשך 10 דקות. לאחר סיום הזמן, מנקים את המסכה מהעור ולסיום מניחים קרם הרגעה.

הטיפולים מיועדים לגברים ונשים מגיל 13 ומעלה. הטיפול מתבצע באזורים שונים של הפנים והגוף, בהתאם לצורך. מספר הטיפולים ומחירם משתנים על פי הצורך של הפציינט/ית, והם נערכים באמצעות מכשיר שמשתמש בתדר גבוהה ופוטותרפיה. כתובת מקום הטיפול היא: משה שמיר 3, פתח תקווה.

הוסף שאלה

מאשר את תנאי שימוש האתר
רשומ/י שאלה באנונימיות

עוד כתבות

2023-07-05 17:48:20

פיגמנטציה - רויטל בבאני

במרכזים מקצועיים מתקיימים טיפולים מתקדמים לניקוי וחידוש העור, באמצעות מכשיר לייזר ipl מתקדם. הטיפול מתחיל עם בחירת התוכנית המתאימה ביותר לפי הפיצפטריק של המטופל, בה המטפלת מבצעת שני פולסים ממכשיר הלייזר על אזור הפיגמנט. לאחר מכן, מורחים קרם הרגעה על העור, אשר מוכנס למכשיר אדל למשך 20 דקות. המכשיר משפר את העור באמצעות ירוקים שחודרים לתוך העור ומסייעים להרגעתו, ובמקביל מאטים את פעילות המלנוציטים - התאים שאחראים לייצור המלנין. את הטיפול ממשיכים עם מסכת הבהרה, שמשאירים על העור למשך 10 דקות. לאחר שהמסכה מוסרת, מחדירים לעור אקסטרקטים של ויטמין C ו-E וחומצה היאלורונית. המטופל מתבקש לחזור למרכז לאותו הטיפול לאחר ארבעה ימים. הטיפול בעצם הוא סדרה של ארבעה טיפולים, שנערכים בהתאמה אישית למטופל. הטיפול מיועד לגברים ונשים החל מגיל 18. אזורי הטיפול כוללים כל אזורים בגוף. הכמות המומלצת של הטיפולים היא בין שניים לארבעה. המחיר לטיפול משתנה בהתאם לסוג הטיפול שנבחר. הטיפולים מתבצעים באמצעות מכשיר לייזר ipl אקסטרה 818. המרכז נמצא ברחוב משה שמיר 3, פתח תקווה. המיקום מצוין בכדי לשמש את התושבים המקומיים והאנשים מהסביבה.

כל עולם היופי במקום אחד BeMe

© All right Reserved by tovana | כל הזכויות שמורות לאתר בימי ולספקי השירותים

דילוג לתוכן