פנו ישירות לקליניקה
אני מאשר את תנאי השימוש ולקבל שיחות, הודעות ומיילים
(14)

רויטל בבאני

לכל הכתבות האחרונות

פוסט אקנה - רויטל בבאני

ניקוי וחיטוי העור הם שני השלבים הראשונים בתהליך הטיפול המקצועי הזה, שהם חיוניים להסרת תאים מתים ולהבהרת העור. השיטה שנעשית בה שימוש במהלך השלב הזה היא הפילינג הפעיל, שמשלב חומצות בריכוז גבוה, שמבצעות התחדשות תאית מעומק ומשפרות מאוד את מראה העור.

במעבר נוסף על העור, נערכת החדרה של חומצה היאלורונית ונוזל DMAE, שניהם מרכיבים יעילים שמסייעים בהצפצת העור והפיכתו למוצק וחלק יותר.

בעזרת מכשיר מיוחד למזוטרפיה או מיקרונידלינג, מבוצע טיפול ממוקד שבו מחטים דקות מחודרות לעור, לשכבות העמוקות של האפידרמיס ואף לתוך הדרמיס. המטרה היא להפגין לעור "פציעה מבוקרת", כדי להפעיל את מנגנון ההתחדשות הטבעי שלו ולעודד ייצור של קולוגן, אלסטין ופיברובלסטים – חלבונים שמשפרים את מראה ואת מרקמו של העור.

לאחר השלב הזה, מורחת קרם הרגעה על העור והמטופל מוכנס לטיפול במכשיר הפותוטרפיה, שהוא מכשיר שמפריש ילדים שחודרים לעור ומגבירים את ייצור הקולוגן.

לסיום, מונחת מסכת הבהרה למשך 10 דקות, שמשפרת את המראה הכללי של העור, ולאחר ניקוי המסכה מורחים קרם הרגעה נוסף.

הטיפולים מיועדים לגברים ונשים מגיל 25 ומתמקדים באזור הפנים והצוואר. סדר הטיפולים כולל שישה מפגשים, ומחיר כל טיפול הוא 450 ש"ח. המכשירים המשמשים במהלך הטיפול הם מכשירים למזוטרפיה / מיקרונידלינג ופוטותרפיה. הטיפולים מתקיימים ברחוב משה שמיר 3, פתח תקווה.

הוסף שאלה

מאשר את תנאי שימוש האתר
רשומ/י שאלה באנונימיות

עוד כתבות

2023-07-05 17:48:20

פיגמנטציה - רויטל בבאני

במרכזים מקצועיים מתקיימים טיפולים מתקדמים לניקוי וחידוש העור, באמצעות מכשיר לייזר ipl מתקדם. הטיפול מתחיל עם בחירת התוכנית המתאימה ביותר לפי הפיצפטריק של המטופל, בה המטפלת מבצעת שני פולסים ממכשיר הלייזר על אזור הפיגמנט. לאחר מכן, מורחים קרם הרגעה על העור, אשר מוכנס למכשיר אדל למשך 20 דקות. המכשיר משפר את העור באמצעות ירוקים שחודרים לתוך העור ומסייעים להרגעתו, ובמקביל מאטים את פעילות המלנוציטים - התאים שאחראים לייצור המלנין. את הטיפול ממשיכים עם מסכת הבהרה, שמשאירים על העור למשך 10 דקות. לאחר שהמסכה מוסרת, מחדירים לעור אקסטרקטים של ויטמין C ו-E וחומצה היאלורונית. המטופל מתבקש לחזור למרכז לאותו הטיפול לאחר ארבעה ימים. הטיפול בעצם הוא סדרה של ארבעה טיפולים, שנערכים בהתאמה אישית למטופל. הטיפול מיועד לגברים ונשים החל מגיל 18. אזורי הטיפול כוללים כל אזורים בגוף. הכמות המומלצת של הטיפולים היא בין שניים לארבעה. המחיר לטיפול משתנה בהתאם לסוג הטיפול שנבחר. הטיפולים מתבצעים באמצעות מכשיר לייזר ipl אקסטרה 818. המרכז נמצא ברחוב משה שמיר 3, פתח תקווה. המיקום מצוין בכדי לשמש את התושבים המקומיים והאנשים מהסביבה.

כל עולם היופי במקום אחד BeMe

© All right Reserved by tovana | כל הזכויות שמורות לאתר בימי ולספקי השירותים

דילוג לתוכן