(1)
איך אני יכול לעזור? - אביגיל קליניק
אני מאשר את תנאי השימוש ולקבל שיחות, הודעות ומיילים

אביגיל קליניק

מי אנחנו? הקליניקה של אביגייל בן ישעיה נוסדה ב2019. לאביגייל ניסיון מעמיק של 38 שנים כאחות רפואית מוסמכת. תחושת השליחות והרצון לסייע לאחר, הניעו אותה ללוות מטופלים לאורך כמעט 4 עשורים. החלטתה של אביגייל לבצע הסבה מקצועית לתחום האסתטיקה נבעה מהמשמעות הגדולה שהיא רואה בהשפעה הרגשית החיובית שמקנה טיפול איכותי לפציינטים. העצמת ביטחונם העצמי ומינוף יכולתיהם בהתאם הינם סיפוקה הגדול והעיקרי מעבודתה.
מאז פתיחת הקליניקה עברו תחת ידיה המקצועיות של אביגייל מאות של לקוחות מרוצות על כל הקשת הגילאית ובמגוון טיפולים מותאמים אישית.

המסע שלנו יחד- את התהליך נפתח יחד באבחון יסודי ובתיאום ציפיות אישי המלווה בשקיפות מלאה. האבחון נעשה ברמה המקצועית ביותר, מלווה בשקילה ומדידות הגוף, וזאת על מנת להתאים לך טיפול אידיאלי ותוצאות מיטביות. בחירתך בטיפול בחסותנו מלווה בהתחיבותינו המקצועית להפחתה של לפחות 8 סנטימטרים מהיקף הגוף. חריצותה של אביגיל שכן הקליניקה פועלת המהלך כל יום בשבוע, מאפשרת זמינות תורים גבוהה והתאמת מועדי הטיפולים על פי צרכייך.

ההתמחות בקליניקה- הקליניקה מתמחה בתחום הצרת היקפים, חיטוב וטשטוש צלוליט.
התהליך מתבצע באמצעות שילוב בין 2 טכניקות חדשניות; טכנולוגיית הקפאת והמסת שומנים בקור, בשילוב טיפול פרסותרפיה מתקדם בטכנולוגיית חליפת הלחץ. המיזוג בין הטכניקות מאפשר הצרת היקפים באופן מקיף לאורך כל גופך ובך מוביל לתוצאות מצוינות ולטווח הארוך. הטכנולוגיה מספקת טיפולים נעימים לתחושה ללא שמץ של כאב.

המכשור בקליניקה- המכונה מבוססת על טכנולוגיית הCool-shaping אשר חושפת באופן מבוקר את השומן לשידור גלי קור ב7 מעלות. בעקבות התהליך תאי השומן מתפרקים ונפלטים מגופך באופן טבעי. פירוק התאים נעשה לצמיתות ומאפשר תוצאה נהדרת לטווח הארוך.
טכנולוגיית הפרסותרפיה בקליניקה, מבוססת על לבישת חליפת לחץ אוויר המופעל על גופך, הטיפול מזכיר בתחושתו עיסוי גוף. הטכנולוגיה החדשנית מגרה את מערכת הלימפה בעוד שקצב חילוף החומרים מואץ בגופך באופן משמעותי. בתהליך זה השומן מסולק מהמערכת הגופנית במהירות ויעילות. בשל אגרסיביות הטיפול הוא נעשה אחת לחודש, ולאחר 3 טיפולים נקיים הערכה ואבחון מחדש בהתאם לתוצאות. הטיפול נע בין 45 דקות לשעה בהתאם להיקף הטיפולי אותו תבחרי.

הפלוס שלנו- הניסיון והוותק של אביגיל בתחום הרפואה כאחות מוסמכת, מקנה לה איכות טיפולית שאיננה נראית במרבית הקליניקות בשוק. מכשור וטיפולים איכותיים בשילוב ידע אנטומי וביולוגי מקצועי, מקנה לאביגיל את הכלים האידיאליים על מנת להעניק לגופך תהליך מיטבי ומותאם כן ברמה האסתטית וכן הפיזיולוגית. יתר על כן שילוב הטכניקות בין טכנולוגיית הcool-shaping והפרסטורפיה מייחדת וממנפת את איכות תוצאות הקליניקה על פני קליניקות אחרות.

טיפולי Xtra- – בנוסף לטיפולי הצרת ההיקפים, מעניקה הקליניקה טיפולי פנים מותאמים לעורך- טיפולים המתמחים בעור אקנטי, וטיפולי פנים אנטי אייג'ינג- מאזתורפים- לשמירה על צעירות העור.
בנוסף מעניקה הקליניקה טיפולים איכותיים בטכנולוגיית הפלזמה- המבצעים הרמת עפעפיים, טשטוש סימני מתיחה וקמטים עמוקים ללא הליך כירורגי.
יתר על כן תוכלי ליהנות מטיפולים איכותיים של הסרת שיער בלייזר מכל חלקי הגוף.
הקליניקה מציעה טיפולי דיקור סיני וכוסות רוח לשיפור המצב הרגשי המנטלי והפיזיולוגי של מטופלינו.

המוטו שלנו– אביגיל מעריכה את רגישותו של התחום הגופני ורואה בערכי הפרטיות, הביטחון ואינטימיות כמובילים במהלך הטיפולי. הקליניקה רואה לה למטרה להעניק לך בהגעתך אווירה ביתית, מגוננת, אישית, מותאמת ומקצועית באמצעות ליווי טיפולי מקצועי, אישי ועקבי בשילוב ערך המוסף של ידע רפואי ואנטומי על בסיס הסמכתה וניסיונה רב השנים כאחות.

מחירון
הסרת שיער בלייזר גוף שלם 3,450 שח 10 טיפולים ניתן לשלם פר טיפול
המסת שומנים
10 טיפולים 1500שח ניתן לשלם פר טיפול 150 שח לטיפול
טיפולי פנים מזוטרפיה 250 שח לטיפול
פרקשונל פלזמה 300 שח לטיפול
איפו אולטרסאונד משתנה לפי איזור
מניקור לק גי'ל 80 שח. מניקור פדיקור רגלים לק רגיל 100 שח

התמחות הסרת שיער בלייזר הקפאת שומנים בשילוב חליפת לחץ פרסוטרפיה טיפולי פנים אנטיאיגינג . מזוטרפיה הרמת עפעפיים ע"י מכשיר פלזמה טיפול בפצעי אקנה
שנת הקמה 2019
רופא/ה במקום לא
השגחה רפואית כן
מטפלים 2
חניה חינם כן

המלצות

Avatar

אסתיקה

לפני אחרי

הוסף ביקורת

מאשר את תנאי שימוש האתר

עזרו לאחרים והעלו תמונות כתוספת לביקורת

רשום ביקורות אנונימית

פרטי תקשורת

הרצל 65 קרית אונו

072-393-6475

א': 08:00 - 20:00

ב': 08:00 - 20:00

ג': 08:00 - 20:00

ד': 08:00 - 20:00

ה': 08:00 - 20:00

שישי: 08:00 - 17:00

שבת / מוצ"ש: סגור

כל עולם היופי במקום אחד BeMe

© All right Reserved by tovana | כל הזכויות שמורות לאתר בימי ולספקי השירותים

דילוג לתוכן