loading

בי אסתטיק - BAesthetic

מי אנחנו?
קליניקת BAesthetic, מרפאת שיניים ואסתטיקה אשר נוסדה ב2013 על ידי ד"ר גבריאל דזן.
עוד בימי נערותו, שאב ד"ר דזן את אהבתו לאומנות ואסתטיקה, כאשר למד מאביו את מורכבות הדיוק העיצובית בתחום הצורפות. כבחור צעיר, הרצון והאהבה להעניק ולסייע לאחר, הובילו להחלטתו המקצועית להתפתח בתחום רפואת השיניים. ד"ר דזן, מחלוצי תחום ציפויי למינייט בישראל, מצא עצמו לפני כעשור, מתוודה לעולם האסתטיקה ולראשונה חש שהוא זוכה למזג בין חזונו לסייע, ובין תשוקתו העיצובית. תחת ידיו המקצועיות של ד"ר דזן עברו אלפי מטופלים מרוצים.

ההתמחות שלנו-
הקליניקה תעניק לך את טיפולי האסתטיקה החדשניים, היעילים, האיכותיים והיסודיים ביותר.
אנו מומחים מובילים בתחום הפיגמנטציה ,הסרת נגעים וטשטוש צלקות, ועל כן שמים לנו למטרה- להעניק לך תוצאה לא פחות ממצוינת על מנת שתרגישי זוהרת, מלאת ביטחון וללא פשרות.

המסע שלנו יחד-
אנו מבינים ומעריכים את חשיבותה של סביבה בטוחה, מקצועית, מקיפה ותומכת, לאורך כל התהליך, כן במסגרת הקליניקה וכן מחוץ לגבולותיה ועד להחלמה מלאה.
לכן, את המסע יחד, נפתח עם ייעוץ ואבחנה איכותית, בו נקבע את סוג, אופן, ותדירות הטיפול על פי נתונייך הפיזיולוגים.  לאורך התהליך אנו מתחייבים לליווי אישי ולזמינות גבוהה.

המכשור בקליניקה-
שימוש במכונת  Ellipse by nordlys המאפשרת טיפולי IPL משולב לייזר ומבוססת על הטכנולוגיה המתקדמת בעולם בתחום אסתטיקת העור. ייחודה הטכנולוגי של המכונה מבוסס על שידורם של גלי אור לאורכים חדשים, שטרם נראו בעולם הטיפוח, ומאפשרים התאמת טיפול אישי ואולטימטיבי לעור פנייך הרגיש ותוצאות יוצאות דופן של החלקת מרקם העור, העלמת כתמי פיגמנטציה, צלקות ונימים לצמיתות וביעילות. את התוצאות המדהימות תזכי לחוות כבר מסיום הטיפול ראשון, כך שבסיום התהליך תהני מתוצאה אופטימאלית. הטיפול העוצמתי והמקיף שנעניק לך, מיועד לשימוש רפואי בלבד ובנוסף פוטר אותך באופן מלא מכל דאגה או צורך בטיפול משלים מחוץ לכותלי הקליניקה, על כן התוצאות אותן תחווי הן המובילות באיכותן בשוק האסתטיקה הישראלי.

הפלוס שלנו-
הניסיון והוותק של ד"ר דזן -כן התחום הרפואה, וכן בתחום האסתטיקה מעניק שילוב חשוב ונדיר של מקצועיות רפואית בישאל. ד"ר דזן שם לעצמו לערך ללמוד, להשתדרג ולהתחדש עם כל טכניקה וטכנולוגיה המתפתחת בתחום. ד"ר דזן ועובדיו המסורים עוברים באופן מתמיד ועקבי הכשרות והסמכות יסודיות, על מנת להקנות לך תוצאה לא פחות ממצוינת.על בסיס הכשרותיו המקיפות והיסודיות של ד"ר דזן בעולם הטיפוח, נשמח להעניק לך מגוון טיפולים תומכים, המעצימים את איכות התוצאה עוד יותר. כך, BAesthetic עודנה נותרת הקליניקה המובילה בתחום רפואת הביוטי בפן המקצועי והטכנולוגי. בימים בהם תחום האסתטיקה התפשט ונפרץ, מתרבים מקרים קשים של סיבוכים ומורכבויות טיפוליות אשר נעשו על ידי מטפלים חסרי נסיון, ולכן בכוונתנו לענות על הצורך הקריטי בהפקדת גופך תחת ידיים מקצועיות ומעטפת רפואית, ללא פשרות.

טיפולי Xtra
בנוסף לטיפולי הפיגמנטציה המובילים בקליניקה, תוכלי ליהנות מטיפולי פנים יעודיים לעור הסובל מאקנה אקוטי או פוסט אקנה. השילוב בין טכנולוגיות IPL לייזר והזרקות, אשר יעילותם הוכחה אמפירית, מקנה טיפול איכותי המאפשר דיוק, עדינות ואגרסיביות באופן סימולטני. הטיפול עוצמתי מתבצע בגבולות העור הפגוע בעוד שאינו מזיק לעור הבריא, ועל כן ממקסמת את תוצאותיו. בנוסף, במסגרת הקליניקה תוכלי להנות מטיפול להרמת עפעפיים, ללא ניתוח, בטכנולוגית הפלזמה החדשנית- המאפשרת אידוי של העור העודף ללא סכין מנתחים. בנוסף אנו מציעים טיפולי הזרקות חומצה היאלורונית וחוטים, על מנת לעזור לך להרגיש הגרסה האידיאלית של עצמך. יתר על כן, הקליניקה מציעה טיפולי חיטוב גוף באמצעות שימוש בטכנולוגית הקפאת השומן פורצת הדרך ובנוסף תוכלי להנות מטיפולי הסרת שיער בטכנולוגיות היעילות בשוק.

המוטו שלנו-
עמודי התווך הערכיים בקליניקה הם מתן סיוע ועזרה אישיים ואנושיים, אל מול הענקת הטיפול המקצועי ביותר המלווה מעטפת רפואית. אנו מאמינים כי זכינו לסייע לך להרגיש שלמה אהובה ומוערכת קודם כל על ידי עצמך. ד"ר דזן מאמין, על בסיס  ניסיונו עתיר השנים, כי השלמתה ואהבתה העצמית של מטופלת בסיומו של ההליך, מוקרנת אל סביבתה באופן אוטומטי, בעוד שהיא מרגישה מלאה בביטחון, התפתחותה מתעצמת בשאר רבדי חייה.

loading

פרטי הקליניקה

1 loading

התמחות

פיסול ועיצוב פנים טישטוש קמטים הסרת פגמנטציה הסרת נימי פנים, טיפול ברוזציאה. הסרת נגעים. הרמת עפעפיים ללא ניתוח. הסרת שיער. טישטוש צלקות ניתוח/פוסט אקנה. טיפול בסימני מתיחה.

2 loading

שנת הקמה

2012

3 loading

רופא/ה במקום

כן

4 loading

השגחה רפואית

כן

5 loading

מטפלים

2

6 loading

חניה חינם

כן

שירותי הקליניקה

loading

פיסול הפנים

הטיפול פיסול פנים מתבצע על ידי רופא באמצעות החדרת חוטים . מתבצע על ידי מפגש אחד וחזרה לביקורת לאחר שבועיים . לרוב לוקח שעה אחת בלבד.

loading

מילוי קמטים

הטיפול מילוי קמטים מתבצע על ידי רופא באמצעות הזרקת חומרי מילוי שונים, לרוב מתבצע כטיפול אחד שאורך כ 20 דק.

loading

הרמת עפעפיים

הטיפול הרמת עפעפיים מתבצע על ידי רופא פלסטי באמצעות מכשור מתקדם , בממוצע מתבצעים עד 3 טיפולים שאורכים כשעה.

loading

הסרת שיער בלייזר

הטיפול הסרת שיער בלייזר מתבצע על ידי קוסמטיקאית באמצעות מכשיר לייזר, בממוצע 6-15 טיפולים כל טיפול עד חצי שעה.

loading

העלמת נימים

הטיפול העלמת נימים מתבצע על ידי רופא באמצעות לייזר \ הזרקות, בממוצע 2 טיפולים, כל טיפול 15 דק.

loading

העלמת קמטים

הטיפול העלמת קמטים מתבצע על ידי רופא בעל ניסיון בהזרקות, באמצעות שימוש בחומרי מילו. לרוב מתבצע טיפול אחד וביקורת , משך הטיפול 20 דק.

loading

העלמת פוסט אקנה

הטיפול העלמת פוסט אקנה מתבצע על ידי שיטות שונות ומתקדמות , בממוצע 3-6 טיפולים , משך הטיפול משתנה בהתאם לצלקת.

loading

העלמת סימני מתיחה

הטיפול העלמת סימני מתיחה מתבצע על ידי רופא באמצעות הזרקות \ לייזר , נדרשת סדרת טיפולים , כל טיפול אורך עד כחצי שעה.

דרכי תקשורת

loading

בי אסתטיק

הסוכה 9, ראשון לציון
072-392-0483 beauty4everisrael@gmail.com

א': 09:00 - 20:00 ב': 09:00 - 20:00 ג': 09:00 - 20:00 ד': 09:00 - 20:00 ה': 09:00 - 20:00

ביקורות

peer1609

עברתי טיפולי אסתטיקה אצל ד"ר גבי איש עדין ומקצועי ביותר ממליצה בחום

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הוסף ביקורת