רויטל בבאני

קוסמטיקה פרא רפואית וטיפולי עור מתקדמים – רויטל בבאני
קצת העל המטפל: רויטל בבאני היא קוסמטיקאית פרא רפואית כשנתיים. היא עברה לא מעט הכשרות בתחום הקוסמטיקה הכוללים את: לימודי קוסמטיקה אצל חווה זינגבויים בנושאים הבאים: קורס קוסמטיקה מקצועי ב-2019, קוסמטיקאית מוסמכת ב – 2019, קורס טכנולוגיות מתקדמות ב-2019, קורס עיצוב גבות ושעווה ב-2019, קורס העשרה רב מערכתית ב-2020, וכן בעלת תעודה מקצועית מטעם ממשרד העבודה בקוסמטיקה סוג 1 ב-2019 . בנוסף לכל אלה למדה באדל לימודי אקנה, פיגמנטציה ואנטי אייגי'נג. בנוסף לאלה, עברה העשרה מערכתית בבית חולים איכילוב.
עיקר העיסוק: קוסמטיקה רפואית.
התמחות: ההתמחות של רויטל בבאני הוא בקוסמטיקה רפואית. היא עושה טיפולי פנים, אנטי אייג'ינג, אקנה ופיגמנטציה וכן הסרת שיער בלייזר.
מוטו: התמדה בחיים מביאה הצלחה, ככל שתתמידו בחיים ולא תוותרו תראו איך ההצלחות מגיעות אליכם.
קהל היעד שמסופק לו השירות: נשים וגברים מגילאי 13 שסובלים מבעיות עור שונות כולל אקנה, פיגמנטציה ועוד ורוצים פתרון לבעייתם.

שם המוסד התמחות שנות ניסיון תפקיד
רויטל בבאני הסרת שיער בלייזר 2019 מטפלת ראשית רויטל בבאני טיפול פנים 2019 מטפלת

מגזין

פיגמנטציה - רויטל בבאני

פיגמנטציה - רויטל בבאני

במרכזים מקצועיים מתקיימים טיפולים מתקדמים לניקוי וחידוש העור, באמצעות מכשיר לייזר ipl מתקדם. הטיפול מתחיל עם בחירת התוכנית המתאימה ביותר לפי הפיצפטריק של המטופל, בה המטפלת מבצעת שני פולסים ממכשיר הלייזר על אזור הפיגמנט. לאחר מכן, מורחים קרם הרגעה על העור, אשר מוכנס למכשיר אדל למשך 20 דקות. המכשיר משפר את העור באמצעות ירוקים שחודרים לתוך העור ומסייעים להרגעתו, ובמקביל מאטים את פעילות המלנוציטים - התאים שאחראים לייצור המלנין. את הטיפול ממשיכים עם מסכת הבהרה, שמשאירים על העור למשך 10 דקות. לאחר שהמסכה מוסרת, מחדירים לעור אקסטרקטים של ויטמין C ו-E וחומצה היאלורונית. המטופל מתבקש לחזור למרכז לאותו הטיפול לאחר ארבעה ימים. הטיפול בעצם הוא סדרה של ארבעה טיפולים, שנערכים בהתאמה אישית למטופל. הטיפול מיועד לגברים ונשים החל מגיל 18. אזורי הטיפול כוללים כל אזורים בגוף. הכמות המומלצת של הטיפולים היא בין שניים לארבעה. המחיר לטיפול משתנה בהתאם לסוג הטיפול שנבחר. הטיפולים מתבצעים באמצעות מכשיר לייזר ipl אקסטרה 818. המרכז נמצא ברחוב משה שמיר 3, פתח תקווה. המיקום מצוין בכדי לשמש את התושבים המקומיים והאנשים מהסביבה.

כל עולם היופי במקום אחד BeMe

© All right Reserved by tovana | כל הזכויות שמורות לאתר בימי ולספקי השירותים

דילוג לתוכן