loading

הדגשת עצמות לחיים

פרטי טיפול

1 loading

כמות טיפולים ממוצעת

1

2 loading

זמן טיפול

עד שעה

3 loading

ימי מנוחה לאחר טיפול

מספר שעות

הדגשת עצמות לחיים

לחיים מודגשות מעניק לפנים מראה צעיר ונערי. לעומת זאת, קו לחי מטושטש ורפוי וכן לחיים מרוקנות משומן, משווים לפנים מראה מבוגר ונפול.
לכן, נשים רבות פונות לבצע הליך שיחדד וידגיש להן את עצמות הלחיים, וישיב נפחים שאבדו עם הגיל

מהן האופציות הקיימות לטיפולי הדגשת עצמות הלחיים ?
ניתוח ליפטינג/ מתיחה
הזרקת חומרי מילוי
מתיחה בחוטים נספגים.

לפני שמחליטים ופונים להתערבות אסתטית כלשהיא, חשוב להבין שהטיפול הוא אינדיבדואלי. מה שנכון למטופלת אחת לא בהכרח נכון לאחרת. ולכן  יש קודם כל לקבל יעוץ ואיבחון מהרופא המטפל שיפנה אותך לאופמיה שנכונה לך.

הזרקות
אם בחרתם בשיטה זו של הזרקות, כדאי שתדעו שהמטרה בהזרקות היא להשיב נפח ללחיים ולהתגבר על המראה הנפול שקיים באזור עצמות הלחיים. לשם כך  נשתמש בהזרקת חומצה היאלורונית או בחומר שנקרא רדיאס או בשומן עצמי.

סוג החומצה ההיאלרונית שנשתמש יהיה מסוג סמיך וצמיגי שכן מטרת ההזרקה היא להגביה את הלחיים, באמצעות חומר יציב. החומצה ההיאלורונית בעצם משקמת ומעמידה מחדש את האיזור שקרס ונפל.

חומצה היאלרונית –  בהיותה חומר טבעי שנוטה להתפרק בהדרגה עם הזמן, דורשת הישנות. לכן חשוב להבין מראש שאם החלטתם לפנות להליך זה של הזרקות, קחו בחשבון שהתחזוקה תהיה שוטפת מדי חצי שנה, וכי הזרקה אחת אינה מספיקה.

רדיאס – הינו חומר מילוי אחר שנוהגים להשתמש בו בדרך כלל לפיסול קווי המתאר של הפנים. הרדיאס מבוסס על סידן, כאשר תכונותיו הצמיגוית והאלסטיות מצויינות לשימוש זה של הדגשת עצמות הלחיים, ובעיקר להרמה של הפנים שהיו נפולות קודם.

גם השימוש ברדיוס  מצריך טיפולים נשנים וחוזרים וכן תחזוקה, אם כי מעט פחות מאשר חומצה היאלורונית.

הזרקת שומן עצמי – במידה ותרצי לעצב ומלא נפח שאבד בלחיים, זומן עצמי זו אופציה טובה למטרה זו. בשיטה זו הרופא ישאב שומן ממקום אחר בגופך ויזריק אותו ללחיים שלך. היתרון של שיטה זו מעבר לשימוש בחומר שאינו חיצוני לגופך הוא – ששומן עצמי מעניק לפנים מראה טבעי יותר מאשר חומרי ההזרקה למינהם. החיסרון בשיטה זו הוא שלפחות חצי מכמות השומן העצמי שהוזרקה לך תיספג ותאבד, אבל החצי השני שנשאר באיזור הלחיים – ישאר לתמיד! וזה יתרון בנוסף לעובדה ששומן עצמי שמכיל תאי גזע – הינם בעלי השפעה משפרת תמידית את מרקם העור. גמישות וטונוס העור חוזרים יחד עם ברק שאבד עם השנים.

ניתוחים
אם את מעוניינת לשפר את מראה כל הפנים שלך ולא רק להדגיש את עצמות הלחיים, מומלץ שתבחרי בניתוח הרמת פנים כללי. ניתוח הרמת פנים בא לטפל במסגרת הפנים כולה, ועל הדרך הוא מחדש גם את הלחיים ומרים אותם.

ניתוח נוסף שקיים בשוק הוא- ניתוח להחדרת שתלי סיליקון ללחיים – במהלכו  מוכנס שתל סיליקון לאיזור שבין העצם לרקמה שמכסה את העצם. השתל הוא קשיח ומחזיק מעמד לתמיד, ואין צורך לתחזק או להחליפו תדיר. מה שכן עלול לקרות הוא שהוא עלול לזוז ממקומו, או לחטוף זיהום, ובמקרה זה יש להוציא את השתל ללא דיחוי. בגלל חסרונות אלה, ממעטים להשתמש בשיטה זו.

כיצד ניתן לשמור על המראה הטבעי של הפנים כאשר פונים להדגשת עצמות הלחיים?
קודם שמחליטים על הטיפול, על הרופא להתבונן בנתונים הטבעיים של פנייך, ובהתאם לכל להחליט מה נכון לך. כאמור, מה שנכון לך, לא בהכרח נכון לאחרת בעלת נתונים טבעיים אחרים. הגישה הרווחת וקיימת היום  היא להזריק מעט חומר ורק במקומות מסויימים.

התוכן בעמוד זה אינו ייעוץ רפואי ואינו נכתב על ידי רופא/ה, ואין לראות אותו כהדרכה לביצוע טיפול.

התוכן בעמוד זה הינו מידע שיווקי כללי על הטיפול ויכול להשתנות מפעם לפעם.
לפני כל טיפול רפואי יש להתייעץ עם בעל סמכות לטיפול רופא/ה או מטפל/ת מוסמך.

loading