loading

הסרת משקפיים בלייזר

פרטי הטיפול

1 loading

כמות טיפולים ממוצעת

1

2 loading

זמן טיפול

5 דק

3 loading

ימי מנוחה לאחר טיפול

עד שבוע

הסרת משקפיים בלייזר – פעולה פשוטה שתגרום לכם לעיניים בריאות וראות טובה
אי הנוחות אשר עדשות המגע  גורמות או המשקפיים שמפריעות להרבה אנשים גורם להם להגיע להחלטה לבצע הסרת משקפיים בלייזר מועמדים לפעולה זו הינם קצרי ראייה בדרגה קלה עד מתונה ומועמדים עם צילינדר, מועמדים אשר סובלים מזוקן ראיה. הסרת משקפיים בלייזר מיועד למי שהוא בן 18 שנים ומעלה ובמצבים מסוימים כאשר הליך זה מבוצע במכשירים אחרים של לייזר. גם נשים הרות אינן יכולות לבצע הסרת משקפיים בלייזר וכן נשים מניקות. בפעולה זו פעולה זו מתקנת ומשפרת את הראייה של המטופל באופן מושלם תוך מינימום סיכונים ותופעות לוואי. תוצאות ניתוח הסרת משקפיים בלייזר.

יש לציין כי הסיבות של ההחלטה לביצוע פעולת הסרת משקפיים בלייזר עשויות להיות אסתטיות פסיכולוגיות וכן חיסכון בזמן וכסף. רכישה של עדשות מגע בדיקות עיניים מדי שנה וכן רכישת משקפים אופטיות גוזלים מרבים מאיתנו זמן וכסף רב לפני כמה שנים היו מכוני אסתטיקה רבים אשר אפשרו הסרת משקפיים בלייזר אבל בשנים האחרונות ישנם רק מכוני אסתטיקה ספורים אשר מחזיקים מומחים מהשורה הראשונה והיום קיים רק מספר קטן של מכוני אסתטיקה אשר מבצעים פעולות כגון הסרת משקפיים בלייזר אשר עושים שימוש במכשירי לייזר משוכללים וציוד יקר ערך  נוסף כך שהרמה בארץ נחשבת לאחת הרמות הגבוהות בעולם.

מה מצפה לכם לפני ביצוע ניתוח הסרת משקפיים בלייזר?
ראשית לפני פגישה עם מי שיבצע עבורכם את הסרת משקפיים בלייזר תצטרכו למלא שאלון בריאות. טכנאי הדמיה יערוך לכם צילום עיניים וסריקת הקרנית באמצעות מכשיר טופוגרפיה וסורק CV שהוא אחד מהמשוכללים בעולם. יש לערוך בדיקות עיניים מקיפות כגון: מבנה הקרנית, עובי הקרנית הרחבת אישונים בדיקה של גלגל העין קרקעית העין עצב הראיה מדידת לחץ תוך עיני והיקף האישון. במידה ואתם סובלים מבעיות בראייה יש לומר זאת למטפל. המטפל,יבדוק את תוצאות הבדיקות ואם נמצאתם מתאימים לביצוע הסרת משקפיים בלייזר תופנה לקבלת מידע לגבי כל הקשור לפעולת הסרת משקפיים בלייזר.

מדוע ניתוח הסרת משקפיים בלייזר הוא כה נפוץ? – הנה העובדות
העובדה היא כי 30% מהאוכלוסייה בישראל מרכיבה משקפיים או עדשות ראייה אשר לרוב גורמות גם לדלקות בעיניים. מדובר על הוצאה יקרה ואי נוחות. תוכלו ליהנות מצפייה בסרט, מקריאת ספר מעבודה במחשב מבלי להרכיב משקפיים באמצעות הסרת משקפיים בלייזר. ניתן למצוא קליניקות לאסתטיקה רבות ,אשר מציעות את המטפלים המומחים בתחום של הסרת משקפיים בלייזר מן הטובים ביותר, אשר יבצעו את הבדיקות הנחוצות לאישור פעולה זו ולהסרת המשקפיים לצמיתות. פעולה זו נעשית בחלק החיצוני של הקרנית והמנתח למעש בפעולה זו מפקס את הראייה למטופלים בתהליך קצר וקפדני. גם בעלי קרנית דקה במיוחד יכולים לעבור נ סרת משקפיים בלייזר. זמן ההחלמה מפעולה זו, הינו בין 3-7ימים והכאב יהיה קל. המטופלים יחזרו לתפקד לאחר 4 ימים מיום ביצוע הסרת משקפיים בלייזר.

ניתוח הסרת משקפיים בלייזר ניתן לעבור גם בגיל מבוגר
יש לציין כי הסרת משקפיים בלייזר ניתן לעבור בכל גיל וגם אלה שאינם יכולים לראות מקרוב. ישנם מטופלים אשר עברו ניתוח קטרקט ואף נותחו בניצוח של הסרת משקפיים בלייזר ההחלמה כאמור מניתוח הסרת משקפיים בלייזר אינה כרוכה בכאבים כאשר כבר לאחר הניתוח ביציאה מהקליניקה כבר ניתן לחוש את השיפור המשמעותי בראייה . פעולה זו ניתנת גם בשתי העיניים כך שתוכלו בפעולה אחת להרוויח ראיה מעלה בשתי העיניים והשיפור בראייה יתחיל להראות את אותותיו.

על מנת להצליח עם פעולת הסרת משקפיים בלייזר יש להפסיק את השימוש עם עדשות מגע ויש להמתין בסבלנות. הפסקה בשימוש עם עדשות מגע היא חיונית לבדיקות הנחוצות לפני ניתוח הסרת משקפיים בלייזר ומי שמשתמש בעדשות המגע ומגיע לבדיקות לפני פעולת הסרת משקפיים בלייזר. המשך שימוש בעדשות מגע לפני ביצוע הבדיקות, יכול לגרום לטעות בבדיקות. לאחר פעולת הסרת משקפיים בלייזר יש לדאוג כי יהיה לכם מלווה היות ולא ניתן לנהוג לאחר ניתוח זה. חשוב להצטייד במשקפי שמש להגנה על העיניים היות הן הופכות לרגישות מאוד לאחר פעולה כמו הסרת משקפיים בלייזר. יש לשמור היטב על היגיינה באזור העיניים מתוך חשש לזיהום. אסור לשפשף את העיניים ואסור לעשות אמבטיה חמה לאחר פעולה זו. ישנם אנשים שיראו ממש טוב לאחר ביצוע הסרת משקפים בלייזר ויש שיראו פחות טוב  ממה שציפו ולכן יש להנמיך ציפיות ולחכות לאחר ההחלמה מפעולת הסרת משקפיים בלייזר. התוצאה תהיה ראייה טובה יותר מבלי הצורך בהרכבת משקפיים או עדשות מגע.

התוכן בעמוד זה אינו ייעוץ רפואי ואינו נכתב על ידי רופא/ה, ואין לראות אותו כהדרכה לביצוע טיפול.

התוכן בעמוד זה הינו מידע שיווקי כללי על הטיפול ויכול להשתנות מפעם לפעם.
לפני כל טיפול רפואי יש להתייעץ עם בעל סמכות לטיפול רופא/ה או מטפל/ת מוסמך.

loading