הסרת שיער בלייזר בפנים

שיעור יתר בפנים היא תופעה נפוצה ביותר בקרב גברים ונשים. היא מפריעה ביום יום, מורידה את הביטחון העצמי ואף אינה אסתטית. הפתרון היעיל לפתרון הבעיה הוא הסרת שיער בלייזר בפנים, באמצעות הסרת השיער בלייזר ניתן להיפטר משיעור היתר אחת ולתמיד ולהעלות את הביטחון העצמי שאבד עם השנים.
אילו אזורים בפנים כוללים שיעור יתר?

הפנים הוא החזות שלנו ועל כן חשוב לשמור עליהם חלקות ללא שערות מיותרות. אך ישנם אזורים בפנים הן אצל גברים ונשים אשר מפריעים עד מאוד בשגרת היום יום. אזורים אלה כוללים את השפם, בין הגבות, אזור עצמות הלחיים במיוחד אצל גברים ועוד. כדי להסיר את השיער המיותר ולהיפרד ממנו לתמיד, חשוב לבצע הסרת שיער בלייזר בפנים ותוך טיפול עד שתיים לראות את התוצאות בהתאם לחומרת השיעור. בבימי תוכלו למצוא את הכול הטיפולים השונים להסרת שיער בלייזר שניתנים על ידי מיטב הקליניקות המובילות במקום אחד.

כיצד מתבצע הסרת שיער בלייזר פנים?
הסרת שיער בלייזר בפנים, מבוצע באמצעות מכשיר קרן לייזר אשר מאתר את השערות באמצעות פיגמנט בהתאם לגוון העור שלכם. לאחר שהמכשיר מאתר הוא מחמם את האזור עד לזקיק השערה וכך למעשה הוא גורם לה לנזק והורס אותה כדי שלא תגדל שוב. באמצעות סדרת טיפולים אשר ההפרש שביניהם נע בין חודשיים לשלושה אפשר לקבל את התוצאות המיוחלות וליהנות מפנים חלקות ויפות לאורך זמן רב. אם יש לכם עור פנים עדין תסבלו מאדמומיות או רגישות אך לאחר מכן זה יעבור במהרה. לאחר הטיפול אין להיחשף לקרני השמש ואף להימנע מהם.

האם הסרת שיער בלייזר מתאימה לכל אחד?
הסרת לייזר אינה מתאימה לכל אחד. אם אין לכם עור כהה מאשר העור מסביב, לא תוכלו לעשות הסרת שיער בלייזר. רק עור כהה יכול להיהרס מעוצמת קרן הלייזר לעברו. אך ישנם לא מעט סוגי לייזר אחרים אשר יכולים להיות מתאימים לעור כהה פחות.

דוקטורים ומטפלים

דילוג לתוכן