loading
loading
loading
loading
loading

הסרת שיער בלייזר לגברים - קליניק ארט

התהליך:
את התהליך נפתח בפגישה בקליניקה, בה נעניק לך ייעוץ והסבר יסודי על התהליך הטיפולי, תיאום ציפיות תוך מתן שקיפות מלאה. לאחר מכן נעניק לך אבחון פרסונאלי על פי נתוניך הפיזיולוגים והבריאותיים אשר כולל את בחינתם של סיב וצבע השיערה, ובנוסף צפיפות הצמיחה באיזור המיועד, כך נוכל להתאים עבורך את הטיפול באופן אידיאלי.
לאורך התהליך הטיפולי אנו מתחייבים להקנות לך את הטיפול המקצועי והאמין ביותר, תוך בקרה מתמדת ועקבית של תוצאות הטיפול לאורך כל שלבי התהליך.
תדירות הטיפולים נקבעת בהתאם לאזור המיועד ולנתוניך. לרוב, הטיפולים מטווח החזה ומטה מתבצעים בתדירות של 8 שבועות, בעוד שטיפולים בגזרת הפנים מתקיימים לרוב, בתדירות של 4 שבועות, זאת על בסיס המחזוריות המהירה של צמיחת השיערה באזור הפנים ביחס לשאר הגוף. אורך הטיפול נע בין חצי שעה לשעתיים ותלוי בגודל ומספר אזורי הטיפול.אין לחשוף את האזור המטופל לאור השמש במהלך שלושת הימים הקודמים לטיפול ושלושת הימים אחריו. מומלץ לשלב את הטיפולים באזור הפנים עם שימוש סיסטמתי במקדם הגנה. את השינוי בקשיחותה של השערה אתה צפוי לחוות כבר במהלך שלושת הטיפולים הראשונים. התוצאה המקסימלית צפויה להתקבל לאחר 10 עד 15 טיפולים.

הפלוס שלנו:
קליניק ארט היא קליניקה חדשנית ומקצועית המותאמת מא' ועד ת' לציבור הגברי על שלל גווניו, על כן, תקבל התאמה אישית של התהליך הטיפולי באופן האידיאלי עבורך.
דאגנו לרכוש את המכשור המתקדם והמותאם ביותר לגבר הישראלי, מכשיר מסוג אופטימוס של חברת אינמוד, שמיובא על ידי ד"ר שמעון גבאי, מחלוצי עולם הלייזר בארץ.
המכשור מעניק טיפול אגרסיבי וממוקד אשר מותאם לצפיפות השיער של הגבר הישראלי.
בחירתו של המכשיר התנהלה בקפדנות תוך בחינה והשוואה של מכונות וטכנולוגיות רבות.
הטכנולוגיה מזהה את פיגמנט השיערה ופוגע בזקיקי השיער באופן נקודתי, הטיפול הממוקד והאגרסיבי מותאם לצפיפות שיער זכרית גבוהה ולצמיחה מהירה, ועל כן מובילה לתהליך ותוצאות יעילות ואיכותיות.הטיפול הינו מופחת כאב באופן משמעותי ביחס לטכנולוגיות הסרת שיער אחרות אשר מוצעות בשוק.

loading

קהל יעד

גברים בלבד

דילוג לתוכן