loading

הסרת שיער בלייזר

פרטים כללים

הסרת שיער בלייזר – טיפול מהשורש
היום ללא ספק האסתטיקה תופסת מקום חשוב בחיינו והטכנולוגיה גם בתחום זה, רק משתכללת עם הזמן. נשים וגברים מחפשים טיפולים יעילים וחדשניים כאשר אלה יקנו להם מראה חלק נעים ואסתטי. יש למצוא מכוני אסתטיקה מורשים אשר נמצאים בהם מומחים מהשורה הראשונה, שעברו הכשרות וקיבלו הסמכות לטיפולים כגון הסרת שיער בלייזר. ישנן שתי טכניקות של הסרת שיער בלייזר.  לרוב הנשים והגברים כבר נמאס לבצע טיפולי שעווה כואבים להסרת שיער ולחזור עליהם מדי חודש. זו הסיבה כי הסרת שיער בלייזר הפכה לשיטה היעילה והמבוקשת ביותר בתחום האסתטיקה.  טיפולי הסרת שיער בלייזר אינם אגרסיביים או כואבים. הטיפול נעשה באמצעות הבזקי אור המגיעים אל שורש השער ומחלישים אותה. ניתן לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר ברגליים בידיים בפנים במפשעות ובבית השחי. גברים מעוניינים לרוב בהסרת שיער בלייזר באזור החזה. יש לציין כי הכוון של דגת האור במכשיר הלייזר מותאם על פי גוון השערה והעור מה שניתן לשליטה.

מומלץ לקרוא את ההסכם לפני הסרת שיער בלייזר ולוודא כי למכון הקוסמטיקה ישנן רישיונות ממשרד הבריאות, הסמכות של המטפלות כך שתוכלו להיות בראש שקט כי אתם נמצאים בידיים טובות ומיומנות. הפעלת מכשיר הסרת שיער בלייזר מתבצע רק ע"י קוסמטיקאיות מורשות לטיפולי אסתטיקה והן עברו הכשרה מקיפה בטכניקות של טיפולי הסרת שיער חדשניים. יש להתנסות במכשיר הלייזר. יש לציין כי בעלי שיער כהה התוצאות תהיינה טובות ובזמן יחסית קצר.

מה לא עושים למראה גוף חלק
במדינה חמה כמו ישראל, שיער על הידיים, על הרגליים בבית השחי ועוד, אינו מראה אסתטי כלל. נשים מאסו בשעווה וגילוח, כאשר המגע של "קוצים" הפריע להן וגם הגברים החלו לשמור על מראה אסתטי, כאשר הדבר הראשון שהם מבצעים הינו הסרת שיער בלייזר. מדובר בסדרת טיפולים לטווח הארוך, כך שתוכלו להיפרד יפה מכל העינויים הכרוכים בטיפולי הסרת שיער בשעווה, קוצים ברגליים, בבית השחי, ובמפשעות כתוצאה מגילוח וכן לאחר סדרת טיפולי הסרת שיער בלייזר תחושו גוף חלק כמשי ותוכלו להכין את גופכם לקיץ לקראת הרגשה חופשית בים, בביקיני, במכון הכושר, שמלות ומכנסיים קצרים.

טיפול מהשורש בבעיית שיער מיותר
יש למצוא כמה שיותר מידע לגבי הסרת שיער בלייזר. הטיפול נעשה בשלב של צמיחת השיער ולשערה ישנם שלושה שלבי צמיחה נשירה והאטה. בגלל שלא כל זקיקי השיער נמצאים באותו השלב, הלייזר ידלל את השיער בגוף תחילה ובאמצעות מס' טיפולים כאשר לכל אחד זה אינדיבידואלי, ניתן יהיה להיפטר משיער מיותר באזורים השונים בגוף. שיטה זו של הסרת שיער בלייזר מתאימה לכל אזור בגוף. הלייזר מפיק חום וגורם לשורש השערה בגוף ובאזור הרצוי להיחלש. מספר הטיפולים המקובל עבור הסרת שיער בלייזר הוא בין 6-15 טיפולים שהם נפרשים לתקופה של 6 חודשים כד שנתיים. מדובר בתהליך שהוא אינדיבידואלי אצל כל מטופל\ת. יש להישמע להוראות של הקוסמטיקאית כמו לא להיחשף לשמש או להשתזף היות ועור שיהיה שזוף יותר יקשה על מכשיר הסרת שיער בלייזר את הפעולה. זו הסיבה, כי מומלץ לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר בחורף. יש להימנע ממריטת שיער מהגוף שפוגעת בהשפעת טיפול הסרת שיער בלייזר.

ישנם אזורים שמהווים אתגר מיוחד בטיפולי הסרת שיער בלייזר כגון: הפנים הכתפיים והצוואר. זה נובע ממבנה השערה באור וכן כתוצאה מהשפעות הורמונאליות. זו הסיבה שיש למצוא קוסמטיקאית מנוסה אשר מתמחה שנים בטיפולי הסרת שיער בלייזר ועוברת השתלמויות בכל תקופה קבועה. את טיפול הסרת שיער בלייזר מומלץ לבצע מגיל 18 או 3 שנים לאחר הופעת המחזור החודשי. גברים יכולים להתחיל בטיפולי הסרת שיער בלייזר באזור הגב הכתפיים רק לאחר גיל 30. ישנם אזורים שהם רגישים בגוף כגון בית השחי או אזור המפשעות ולכן יש למרוח משחה מאלחשת לצורך הרדמה מקומית של האזור. משחה זו אף מסייעת לקרני הלייזר לחדור עמוק יותר לשכבות העור. יש לציין כי תוצאות מוצלחות של הסרת שיער בלייזר מתקבלות בקרב מטופלים בעלי עור בהיר ושיער כהה. אנשים בעלי שיער דקיק פחות מתאימים לסדרת טיפולי הסרת שיער בלייזר. חל איסור לבצע טיפול זה בקרב אנשים הסובלים מאפילפסיה פסוריאזיס בחלק מאנשים הסובלים מסוכרת וממחלות מערכתיות אחרות.

התוכן בעמוד זה אינו ייעוץ רפואי ואינו נכתב על ידי רופא/ה, ואין לראות אותו כהדרכה לביצוע טיפול.

התוכן בעמוד זה הינו מידע שיווקי כללי על הטיפול ויכול להשתנות מפעם לפעם.
לפני כל טיפול רפואי יש להתייעץ עם בעל סמכות לטיפול רופא/ה או מטפל/ת מוסמך.

loading

כמות מפגשים ממוצעת

6-15

loading

זמן המפגש

15 עד 30 דקות

loading

ימי מנוחה לאחר המפגש

אין

דוקטורים ומטפלים

דילוג לתוכן