הסרת שיער לגברים מחירים

למה להסיר שיער מגברים?

אם בעבר הסיר שיער הייתה מקושרת רק לנשים, כיום המצב שונה. הרבה גברים אשר מרגישים חוסר ביטחון עצמי עם עצמם עוברים טיפולי הסרת שיער לגברים מחירים נגישים ביותר ונהנים מגוף חלק ונקי והכי חשוב מחזירים לעצמם את הביטחון שאבד עם השנים. באמצעות Beme תוכלו למצוא את כל מכוני הסרת השיער לגברים במקום אחד ולבחור לכם את המכון שעונה על הצרכים שלכם.
מדוע כדאי להסיר שיער באמצעות לייזר ולא בשיטות אחרות?
אם מסתכלים על שיטות הסיר השיער הקיים בשוק מבינים למה רוב הגברים בוחרים הסרת שיער לגברים בלייזר ולא בשיטה אחרת. באמצעות הסרת שיער לגברים בלייזר אפשר ליהנות מהסרת שיער לגברים מחירים שווים לכל כיס. בנוסף לכך, הסרת השיער אינה כואב ואינה גורמת לכוויות, היא לא כוללת תופעות לוואי שונות כמו שיש בשיטות אחרות, מתאימה לכל אזורי הגוף השונים כולל מפשעות וישבן, מתאימה לכל סוגי גווני העור כולל עור בהיר ואפשר לראות תוצאות כבר מהטיפול הראשון.
מה המחירים של הסרת שיער לגברים?
הסרת שיער לגברים מחירים שונים מאדם לאדם בהתאם לכמות השיער, עובי השער ומספר הטיפולים שיש לעבוד לעבור. גורמים אלה משפיעים על המחיר הסופי ועל מספר הטיפולים שיש לעבור. כך למשל הסרת שיער מחזה ובטן תהיה 45 דקות, הסרת רגליים תהיה ארבעים דקות, הסרת גב וכתפיים 45 דקות, הסרת ידיים שלושים דקות וכך גם המחירים בהתאם. הסרת שיער בלייזר ברגל עליונה תעלה עד 650 ₪ ורגל תחתונה עד 560 ₪. הסרת שיער חזה ובטן מ-140-280 ₪, מפשעות עד 390 ₪, פנים עד 300 ₪, ישבן 280-140 ₪ ואילו יד מלאה עד 840 ₪ ורבע יד עליונה 190 ₪.

loading

מטרת המאמר

מאמר קידומי

loading

יעד קהל

כולם

loading

זמן קריאה

4 דק'

דילוג לתוכן