loading

העלמת קמטים

פרטי טיפול

1 loading

כמות טיפולים ממוצעת

1

2 loading

זמן טיפול

20 דק

3 loading

ימי מנוחה לאחר טיפול

אין

העלמת קמטים
מילוי קמטים בפנים נועד לצמצם את הזדקנות העור, הוא מצעיר את מראה הפנים ומשפר את המראה הכללי המבוגר.

שינויים פיזיולוגיים שאנו חווים עם הגיל באים לידי ביטוי על עור הפנים שנוטה להתקמט ולהידלדל עם השנים, בין אם זה מגיע כתוצאה מגנטיקה או בגלל הגיל. העור נהפך לדק ומאבד את נפחו ואת גמישותו. לגנטיקה יש תפקיד משמעותי לפרק הזמן בו מתחילים להופיע קמטים בפנים, אך לא רק. דיאטה קיצונית, עישון מרובה, חשיפה לא מבוקרת לשמש וגם חוסר שינה אף הם גורמים להופעה מוקדמת של קמטים בפנים.

איזורי הקמטים הראשונים להופיע יהיו בדרך כלל בצידי הפה, בין הגבות, מעל לשפה העליונה וצידי האף.

מילוי קמטים – למי נתאים טיפול זה להעלמת הקמטים?
כיום מקובל להמליץ על מילוי קמטים כבר בתחילת העשור השלישי של החיים, כשמתחיל תהליך איבוד הגמישות בעור וקצת לפני שמגיע שלב הקמטים היותר עמוקים. טיפול שמתחיל בשלב זה עשוי למנוע קמטים בגיל מאוחר יותר, כיוון שהוא מחזק את הטונוס בפנים ומגמיש אותו. הדגש בעיקר חגבי קמטי הבעה.

עם זאת, מרבית האנשים שמבקשים טיפול להעלמת קמטים, מצויים בעשור הרביעי לחייהם.
גם בגילאים אלה ניתן להשיג תוצאות טובות ביותר. כאמור, מצב הקמטים הוא עניין גנטי ופחות עניין של גיל.

במענה לתופעת הקמטים – קיימים חומרי מילוי לסוגיהם השונים שמוזרקים לקמטים ומעלימים אותם.
חומרי המילוי לקמטים נחלקים לשניים. חומרי מילוי קבועים וחומרי מילוי זמניים.

החומצה ההיאלורונית שנחשבת למילוי זמני, היא בבחינת חומר המילוי הנפוץ והרווח ביותר כיום. היא נחשבת לחומר טבעי ובטוח לשימוש, היא ניתנת למיסוס והשפעתה היא זמנית עד לחצי שנה מיום הזרקתה לעור. אפקט המילוי משיג תוצאות טבעיות. חשוב לציין גם, שחומרי המילוי מסוג חומצה היאלורונית הינם בעלי אישור משרד הבריאות, ונושאי תו תקן של ה- FDA  האמריקאי והאירופאי.

חומרי מילוי זמניים מכילים גם קולגן המגיע ממקור סינתטי או מהחי וגם הוא כמו החומצה ההילארונית נחשב לחומר רווח להעלמת ומילוי קמטים.
השומן העצמי הוא חומר מילוי הנלקח מתאי שומן בגוף המטופל, כמו מאיזור הישבן והבטן. הוא מוחדר לקמט ונוצרת מתיחה עד להעלמות הקמט.
העובדה שחומרי המילוי הינם בגדר טבעיים או ממקור טבעי, הרי שהשתלבותם בקמטים ובגוף לא יוצרת דחיה כלפיהם. עם הזמן הם נספגים בגוף ונמוגים ולכן קיים צורך לשוב ולהזריק אותם לאחר כחצי שנה.

חומרי המילוי החדישים מעניקים פתרונות לכל סוגי הקמטים – אם ומדובר בקמטוטים קטנים או עמוקים, הטיפולים מתבצעים במהירות וללא כל כאב, והם יכולים לשמש אף כהוספת נפח לשפתיים ולהדגשות למיניהן ולא רק להעלמת קמטים.

קודם לביצוע מילוי והעלמת הקמטים חשוב לקיים פגישת ייעוץ עם הרופא המטפל, על מנת לתאם ציפיות ולהחליט על תכנית הטיפול המומלצת לקבלת תוצאות אידיאליות.

חשוב לציין שטיפול להעלמת קמטים באמצעות מילוי יעשה אך ורק על ידי רופא בעל נסיון בהזרקות, כיוון מדובר בהליך רפואי הדורש מיומנות, נסיון ובקיאות.
הטיפול להעלמת קמטים יארך מספר בודד של דקות, ללא תופעות לוואי כלשהן או צורך בהחלמה, והתוצאות – יחזיקו לטווח ארוך.

טיפול מילוי קמטים יתבצע בדרך כלל על ידי הזרקה ישירה של החומר אל הקמטים ויעלימם באמצעות מחט קנולה דקה במיוחד. הקמטים יטושטשו וייעלמו, ויתקבל מראה טבעי ורענן.

שימוש בחומרי מילוי קבועים למילוי קמטים יעשה פעם אחת ולתמיד. החומר שמוזרק לקמט יהפוך לחלק בלתי נפרד מהרקמה ויגרום למתיחה ולנפח. הרכבם של חומרי מילוי קבועים הוא – טבעי וסינתטי.

התוכן בעמוד זה אינו ייעוץ רפואי ואינו נכתב על ידי רופא/ה, ואין לראות אותו כהדרכה לביצוע טיפול.

התוכן בעמוד זה הינו מידע שיווקי כללי על הטיפול ויכול להשתנות מפעם לפעם.
לפני כל טיפול רפואי יש להתייעץ עם בעל סמכות לטיפול רופא/ה או מטפל/ת מוסמך.

loading