loading

הקטנת חזה

פרטי טיפול

1 loading

כמות טיפולים ממוצעת

1

2 loading

זמן טיפול

3-4 שעות

3 loading

ימי מנוחה לאחר טיפול

שבוע עד חודש

הקטנת חזה

בעוד שנשים רבות בעולם בוחרות להגדיל את חזיהן, הרי שעבור נשים אחרות בעלות חזה גדול וטבעי מהווה נטל מעיק ומיותר עד כדי קושי לחיות איתו. לצד הסבל הפיסי של משקל, כאבי גב וסרבול הגוף קיים גם סבל נפשי איתו הן מתמודדות מדי יום, אם זה בדמות של הצקות, של הטרדה ובעיקר בולטות שאינה רצויה עבורן.

הקטנת החזה באה לפתור להן גם את הסבל הפיזי וגם את הסבל הנפשי הנגרם להן. כאבי גב, כאבי כתפיים, חוסר יציבה, גירוי בקפל העור שמתחת לחזה, קשיים בביצוע פעילות פיסית גופנית וגם בעיות בדימוי הגוף – כל אלה הם רק חלק מהסיבות שבגללן נשים בעלות חזה גדול מבקשות לבצע ניתוח זה.

בקרב בנות תיכון צעירות קיימות אף סיבות פסיכולוגיות. נערות אלה סובלות מהצקות חוזרות ונשנות מהסביבה ומהחברה וחשות מוטרדות באופן תמידי.

מהו התהליך לניתוח הקטנת חזה ?

אם החלטת להקטין את החזה, ישנו תהליך קודם שעליך לעבור עם הרופא, שכרוך בפגישות לניתוח רצונך והצורך בניתוח זה. מעבר להיבט הפיסי, ייבדק ההיבט הפסיכולוגי העומד מאחורי בקשה זאת, זאת כדי לא לבצע ניתוח שהוא מיותר. לאחר מכן, תעברי סדרת בדיקות פיזיות הנדרשות לפני ביצוע הליך ניתוחי הכרוך בהרדמה כללית. החזה ימדד ויוחלט איזה ניתוח להתאים לך.

הניתוח – כאמור, מתקיים בהרדמה מלאה כשבמהלכו מבוצעים חתכים בחזה, דרכם יסיר הרופא המנתח מתוך החזה את רקמות השומן ועודפי העור ויגביה את מיקום הפטמה. בניתוח זה נהוג אישפוז לילה אחד, ולאחריו ניתן להשתחרר.

קחי בחשבון, שמשך ההחלמה מניתוח להקטנת חזה אורכת מספר שבועות, במהלכם תתבקשי ללבוש תמידית חזייה תומכת. לאחר כחודש וחצי  מיום הניתוח, תתקבל לחזה שלך צורה סופית. ללא ספק, ניתוח זה ישפר באופן ניכר את איכות חייך.

למי מתאים ניתוח הקטנת חזה?

הניתוח מתאים לנשים בעלות חזה גדול ונפול, הסובלות מבעיות שונות הנגרמות מגודלו של החזה כמו: מכאבי גב וכתפיים. ניתוח זה מתאים גם לנשים ספורטיביות שבעיה זאת מפריעה להן לבצע פעילויות ספורטיביות.

חשוב לציין שניתוח להקטנת החזה מותר רק לנשים מעל גיל  17, ששכן זהו שלב שבו החזה שלהן סיים לגדול. כמו כן צריך שתתקיים התאמה ופרופורציה בין גודל החזה למבנה הגוף של הלקוחה.

במה עדיף לבחור – הקטנת חזה על ידי ניתוח או  הקטנת חזה באמצעות שאיבת שומן ?

ללא ספק, ניתוח נחשב להליך מורכב יותר מאשר שאיבת שומן, הוא כרוך בחיתוך וההחלמה ממנו נמשכת זמן לא מועט. אבל היות ומרבית הנשים בעלות החזה הגדול לא עומד בקריטריונים הנדרשים לביצוע שאיבת שומן הרי שמרבית הנשים יפנו לניתוח בלית ברירה.

כדי להקטין את החזה באמצעות שאבת שומן בלבד עליך להיות בעלת חזה שופע אך אינו צונח או נפול מדי, על העור באזור היות אלסטי במיוחד עם יכולת להשתקם. בחלק מהמקרים הרופא המנתח יבחר לשב בין ניתוח ושאיב שומן כדי להגיע לתוצאה אופטימלית.

האם קיימים סיכונים בניתוח להקטנת חזה?

ניתוח באשר הוא חופן בתוכו סיכון מסויים. תמיד קיימת סכנה לדימום או זיהום. בניתוחי חזה ההחלמה יכולה לקחת זמן ויתכנו צלקות, תיתכן גם תחושת נימול שלרוב חולפת ונעלמת.

מהו תהליך ההחלמה מהניתוח להקטנת חזה?

כמו בניתוח להגדלת חזה, תפקוד הידיים יהיה מוגבל בתקופה שלאחר הניתוח, ולכן יש להימנע מלהניף אותן או להרים משא כלשהו על הידיים. איזור החזה שלך יהיה רגיש ואף כואב, ואנו ממליצים על ביצוע עיסוי עצמי בשילוב מריחת שמן רפואי או משחה שמטרתה לעזור להחלים – אלה יקלו על הכאבים מהם את סובלת.

לאחר חלופת הכאבים ותקופת ההחלמה – תחושי תחושת הקלה עצומה הן בגוף והן בנפש ותוכלי להתחדש בבגדים חדשים המותאמים לגיזרתך החדשה.

התוכן בעמוד זה אינו ייעוץ רפואי ואינו נכתב על ידי רופא/ה, ואין לראות אותו כהדרכה לביצוע טיפול.

התוכן בעמוד זה הינו מידע שיווקי כללי על הטיפול ויכול להשתנות מפעם לפעם.
לפני כל טיפול רפואי יש להתייעץ עם בעל סמכות לטיפול רופא/ה או מטפל/ת מוסמך.
 

loading