השתלות שיער

השתלות שיער

תופעת התקרחות, במיוחד בקרב גברים רק עולה עם השנים. ישראלים צעירים רבים, מתחילים להקריח כבר בשנות ה-30 לחייהם. לפני שהתחילו טיפולי השתלות שיער, גברים רבים, החלו להשתמש בכל מיני תרופות שלא סייעו להם ממש. עידן השתלות שיער החל לפני כמה שנים ורבים החלו להתעניין בטיפול זה, כאשר מעבירים זקיקי שיער שעוברים שדרוג ומושתלים בקרקפת.. הביטחון העצמי של גברים רבים שב אליהם לאחר טיפול בפעם אחת של השתלות שיער. הרופא יוציא זקיקים מאזור שעיר יותר במיוחד באזור העורף ומושתלים באזורים הקרחים. לאחר זמן קצר, מתחילה צמיחת שיער צפופה יותר. המראה של השיער החדש הוא טבעי ובריא, ממש כמו השיער המקורי לפני תהליך ההתקרחות.

תחום השתלות שיער מתפתח ללא הרף ואפילו ישנן שיטות יעילות כגון טיפול בפלזמה של הדם מהמטופל, אשר גורמות להשתלת השיער להיות מוצלחת ומהירה יותר. השתלים מוחדרים באמצעות אלחוש עור הקרקפת והוא אינו כואב. ישנם גברים שמעוניינים בצפיפות גבוהה יותר של שיער והם יכולים לקבל את המראה הרצוי להם. ישנם אזורים בקרקפת שצריכים יותר שתלים וישנם פחות. על כך יחליט הרופא לפי הנתונים האינדיבידואליים של כל אחד. טיפולי השתלות שיער, חייבים להיות מדויקים ורק רופא מומחה בהשתלות שיער כבר שנים, יכול לבצע עבודה טובה.

אין סכנה שהגוף ידחה את השתלים

בגלל שמדובר על השתלות שיער כאשר הזקיקים הלקחים מגוף המטופל, אין סיכוי שתהיה דחייה של השתלים,  טיפול זה הוא בטוח ורבים כבר נהנים משיער מלא ובריא לאחר טיפול של השתלות שיער.היום שיטה זו של השתלות שיער, הפכה לנפוצה מאוד.טיפול זה הוא ארוך ומורכב. שיטה זו של השתלות שיער, אינה מותירה צלקות. השתלים עוברים חיתוך והפרדה לפי הגדלים של הזקיקים. האזור שמושתל מורדם באמצעו הזרקת חומר עם מחט דקה מאוד. ההזרקה ממש אינה כואבת בהתייחס למחט הדקה . לאחר טיפול השתלת שיער, יש לנוח יומיים ולא לבצע פעילויות מאמצות.

השיער יתחיל לצמוח והקצב של הגדילה, יהיה קצב טבעי. למעשה 1 ס"מ של שיער צומח בכל חודש. בהתחלה תהיה נשירת שיער, אך אל לכם לחשוש, היות ומדובר בתופעה טבעית לאחר טיפול השתלות שיער. סימני ההשתלה ייעלמו עם הזמן היות וגודלם קטן מאוד. השיטה הנפוצה של השתלות שיער, הינה שיטת FUE, כאשר באמצעות מכשיר מיוחד הנראה כמו עט כתיבה, נלקחים זקיקי שיער באזורים שעירים כגון אזור העורף. בזמנו שיטת הרצועה הייתה מקובלת, אך מדובר היה בשיטה פולשנית ותפירת האזור שממנו נלקחה רצועת הזקיקים. כמויות השתלים בשיטת FUE הן מוגבלות.

הפתרון המידי להתקרחות

מראה של שיער מלא מקנה תחושה של ביטחון עצמי בקרב נשים וגברים. ישנן נשים שאף הן סובלות משיער דליל ולכן, פתרון זה של השתלות שיער, עשוי להיות יעיל מאוד עבורן. ניתן לעבות את השיער ולגרום לו  לצמוח באופן טבעי יותר. התקרחות שיער בקרב נשים וגברים אינה בעיה גנטית בלבד, כי אם ישנן מחלות שונות או בעיות הורמונאליות שעשויות לגרום להתקרחות. בזמנו, כאשר לו היו טיפולי השתלות שיער, גברים ונשים היו חובשים פאות שיער. דבר זה לא היה כלל נוח ואפילו גרם לנזק לקרקפת.

השתלות שיער, מהווים פתרון מידי להתקרחות. מדובר על תהליך שיש להיות סבלניים מאוד. התוצאות מובטחות, היות ואין כמעט אדם, אשר אינו מכיר גבר או אישה אשר עברו השתלת שיער.השתלת שיער היא הליך כירורגי קל ואנו פולשני. זוהי המצאת המאה, היות ורבים זוכים למראה של שיער מלא, בריא וצפוף. ישנם מכוני קוסמטיקה אשר בהם מבצעים השתלות שיער ורופאים מומחים אשר עוסקים שנים ומשתלמים כל העת בחידושים שיצאו זה עתה לשוק כגון טיפולים מתקדמים, מכשור ועוד. ישנם טיפולים יעילים ומשלימים כמו טיפול PRP, כאשר טיפולים אלה, ף מונעים נשירת שיער. זהו טיפול משלים ויעיל במיוחד. טיפול משלים זה, מונע היווצרות של כלי הדם מסביב לזקיקי השיער ומנעים מצבים דלקתיים.  

ככל שיהיה לכם יותר מידע על השתלות שיער כך תהיו מודעים לטיפול

כאמור, ידע הוא כוח ועל אחת כמה וכמה, כאשר מדובר בגופכם. זו הסיבה שיש לדלות כמה שיותר מידע לגבי השתלות שיער, כך שתדעו מה הטיפול היעיל ביותר, מה ההליך, מתי ממתינים לתוצאות , אילו טיפולים משלימים מומלצים לכל אחד ואחת ועוד.

התוכן בעמוד זה אינו ייעוץ רפואי ואינו נכתב על ידי רופא/ה, ואין לראות אותו כהדרכה לביצוע טיפול.

התוכן בעמוד זה הינו מידע שיווקי כללי על הטיפול ויכול להשתנות מפעם לפעם.
לפני כל טיפול רפואי יש להתייעץ עם בעל סמכות לטיפול רופא/ה או מטפל/ת מוסמך.

 

דילוג לתוכן