loading

ניתוח אף

פרטי טיפול

1 loading

כמות טיפולים ממוצעת

1

2 loading

זמן טיפול

בין שעה לשעתיים

3 loading

ימי מנוחה לאחר טיפול

10 ימים

ניתוח אף
האף הינו איבר מרכזי בפנים ושינוי במבנהו ישפיע על המראה הכללי. ניתח אף, מערב 4 רקמות שונות שהן: עצם הסחוס העור והרירית. תוצאות הניתוח הן שילוב של דיוק רב והשקעה. כאשר הניתוח מצליח והמטופל\ת מרוצה מהתוצאות הוא או היא יחושו ביטחון עצמי רב. הנושא אשר מנחה את המנתחים הפלסטיים המתמחים שנים בביצוע ניתוח אף, הוא להגיע ככל הניתן למראה טבעי ומושלם, תוך שאיפה ליצור אף שיראה כחלק טבעי מהפנים, כזה שישדר הרמוניה ויופי. מדובר על אחד הניתוחים הנפוצים מזה עשרות שנים,אך לפני הביצוע של ניתוח אף, על המנתח לבצע מס' בדיקות כגון מבנה הפנים, האף הסחוס והעצמות. על המטופל\ת להביא את כל המסמכים הרפואיים הנחוצים היות ומידע רפואי הינו חשוב לרופא לפני בכלל שהוא יבצע ניתוח אף ולכן ההיסטוריה הרפואית חשובה ומומלץ לא להסתיר מידע חשוב. בסוף המפגש עם הרופא, הרופא המנתח יחליט לגבי הסכמה לניתוח ויקבע את התור לביצועו.

ניתוח אף יכול להגדיל את ממדי האף של המטופל\ת או להקטין אותו ואפילו לתקן את צורתו הטבעית ולעצבו באופן אסתטי ויפה. יש לתאם ציפיות מול הרופא. רופאים רבים מבצעים הדמיה כך שהמטופל יכול לראות בדיוק כיצד הוא יראה לאחר ניתוח אף. פעולה זו נפוצה ותיתכנה צלקות קטנות תחת הנחיריים אך הן תיעלמנה תוך מספר חודשים. התוצאה תיראה כאשר הנפיחות תרד והמראה יהיה מושלם כך שביטחונו של המטופל\ת ישוב מיד לאחר המראה החדש שעוצב לפי גודל ומבנה הפנים..

מהי השיטה הנפוצה והמומלצת לניתוח אף?
ניתוח אף ניתן לבצע מגיל 16 ומגיל זה אין הגבלה בגיל לניתוח, כך שכל מטופל בכל גיל לאחר שעבר את גיל 16 יכול לבצע את ניתוח אף אבל מצד שני מטופל\ת מעל גיל 40 ההחלמה אצלו תהיה איטית יותר משום שכושר ההתכווצות של העור יורד באופן משמעותי ולכן ההתאמה של העור לאף המנותח יכולה להיות מעט בעייתית.יש לדעת כי צלקות של ניתוח אף שנעשה באמצעות השיטה המוכרת כאשר הרופא פותח את העור המחבר בין הנחיריים נראות בשבועות הראשונים לאחר ההחלמה של ניתוח אף אבל לאחר התקופה הזו הצלקות מטשטשות ומקבלות את גוון העור של המטופל\ת והן כמעט שלא נראות לעין.

לאחר ניתוח אף, יש להימנע מחשיפה לשמש לפחות במשך חודש-חודשיים. יש להימנע ממאכלים חמים לפחות 3 ימים לאחר ניתוח אף. האף לאחר הסרת הגבס יהיה נפוח מעט ויתכנו בצקות בין העיניים ובחלק התחתון של האף למשך שבועיים שלושה, אך כאשר הנפיחות תרד ניתן כבר להבחין בתוצאה של אף מושלם.. יש להיאזר בסבלנות האף יגיע לצורתו הסופית תוך 6-12 חודשים.

הישמעו להוראות הרופא בתקופת ההחלמה לאחר ניתוח אף
מי שמעוניינת לעבור ניתוח אף, יצטרך לקבל המלצות לגבי קליניקות מובילות שבהן עובדים רופאים מוכרים בעלי שם ומוניטין של שנים. הרופא יכין את המטופל\ת היטב לפני ואחרי ניתוח אף. מומלץ להישמע להוראות הרופא בכדי לקבל תוצאות מרביות. אם התלהבתם מניתוח אף של חבר או חברה כדאי כי תשאלו אותם באיזו קליניקה לאסתטיקה הם ביצעו ניתוח אף. היום כבר בגיל ההתבגרות מעל גיל 16 מטופלים ומטופלות רבות המועמדות לביצוע ניתוח אף כבר מעוניינים לבצע את הניתוח היות והאסתטיקה שלהם חשובה ומוסיפה לביטחונם העצמי. השינוי הנו מהותי והתוצאות של ניתוח אף שנעשה בידי רופא מיומן נראות מיד ורבים מהמטופלים והמטופלות שבעי רצון במראה ההרמוני של האף שעבר שינוי דרמטי ורק מוסיף ליופיים של המטופלים. הטכנולוגיה והשיטות של ניתוח אף רק מסייעים בהחלמה מהירה מה שגורם לרבים לבצע ניתוח אף אשר ישנה את מראה פניהם מן הקצה אל הקצה.

לבחור קליניקה לאסתטיקה מוכרת שיש בה מנתח פלסטי המתמחה שנים בניתוחי אף
הפנים שלנו הם אינם משחק ולכן יש לבחור נכון מנתח פלסטי כך שיבצע באופן מושלם ניתוח אף. ככל שהמנתח הפלסטי מוכר וביצע ניתוחי אף בהצלחה כך שמו ילך לפניו. יש לוודא כי המנתח הפלסטי מתמצא  היטב ומיומן בכל שיטות ניתוח אף והוא אף יוכל לבצע תיקונים במידת הצורך ושהוא בעל המלצות רבות. שימו לב כי הרופא רשום באיגוד הפלסטיקאים והוא בעל רישיון ממשרד הבריאות.

 

התוכן בעמוד זה אינו ייעוץ רפואי ואינו נכתב על ידי רופא/ה, ואין לראות אותו כהדרכה לביצוע טיפול.

התוכן בעמוד זה הינו מידע שיווקי כללי על הטיפול ויכול להשתנות מפעם לפעם.
לפני כל טיפול רפואי יש להתייעץ עם בעל סמכות לטיפול רופא/ה או מטפל/ת מוסמך.

loading