loading

עיצוב החזה על - ידי הזרקת שומן

פרטי טיפול

1 loading

כמות טיפולים ממוצעת

1

2 loading

זמן טיפול

בין שעה וחצי לשעתיים

3 loading

ימי מנוחה לאחר טיפול

3 ימים

עיצוב חזה על ידי הזרקת שומן
נשים רבות אשר שמעו כי סיליקון עשוי להזיק להם בניתוחי הגדלת חזה שמחו כאשר נודע להן כי קיימת שיטה רפואית חדשה של עיצוב חזה על ידי הזרקת שומן. למעשה קיימים שלושה תנאים לביצוע ניתוח עיצוב חזה על ידי הזרקת שומן ואלה הם:

  • נשים אשר מתעניינות להגדיל את החזה במידה אחת או נשים אשר מעוניינות למלא את מעטפת העור בחזה לאחר הנקות או לידות
  • נשים שיש להן עודף שומן בבטן במותניים או בירכיים
  • נשים ללא היסטוריה משפחתית של סרטן השד, היות ונשים עם היסטוריה משפחתית של סרטן השד אינן יכולות לבצע ניתוח הגדלת או עיצוב חזה לא באמצעות שתלי סיליקון ולא באמצעות הזרקת שומן.

על מנת להבין את התהליך של עיצוב חזה על ידי הזרקת שומן, מדובר על שימוש בשומן עצמי של המטופלת לצורך מילוי נפח באזורים שונים בגוף ולצורך פעולות רפואיות נוספות. שומן טבעי מהגוף הינו חומר שקל לעבוד איתו והוא בעל מאפיינים טבעיים ואטרקטיביים לצורך מילוי נפחים. השומן הטבעי של הגוף הוא רך וזמין קל להוציאו מאזורים שונים בגוף וקל להזריק אותו. ניתן יהיה לחזור על תהליך זה פעם אחר פעם כאשר בסופו של דבר זהו חומר טבעי לגמרי.

השימוש בשומן גופה של המטופלת הינו החומר החי והטבעי שגופה מייצר לכן לא רק שחומר זה בריא וטבעי יותר כי אם התוצאות תהיינה מדהימות של חזה רק ונעים למגע והכי חשוב במראה טבעי לחלוטין. זהו תהליך מנצח ופתרון כפול בן בצמצום השומן בגופה של המטפלת {שאיבת שומן} והן בהשבת העיצוב והנפח של השדיים.

שכחו משתלי סיליקון – עיצוב חזה ע"י הזרקת שומן לחזה זה הדבר הבא
נשים שחששו להניק אם תכננו לידות נוספות בגלל ניתוח השתלת סיליקון להגדלת חזה היום יכולות להיות שקטות באמצעות השיטה הרפואית החדשה של עיצוב חזה על ידי הזרקת שומן טבעי מגופן. זו ההזדמנות להרוג שתי ציפורים באבן אחת כאשר גם הגוף הופך להיות חטוב יותר וגם החזה של המופלת יהיה מעוצב באופן טבעי ללא חשש שהשתלים לא יידחו ע"י הגוף או סיבוכים אחרים שיכולים להיות בזמן ניתוח השתלת סיליקון למטרת הגדלת חזה. אין מדובר בפעולה פולשנית כמו ניתוח, מה שמהווה יתרון נוסף. עיצוב חזה על ידי הזרקת שומן נעשה בהרדמה מלאה והוא אורך בין שעה וחצי לשעתיים. הפעולה מתחילה בשאיבת השומן ממצבורי השומן הנמצאים בגופה של המטופלת אשר נמצאים בבטן וסביב המותניים.

השאיבה נעשית דרך פתח קטן בקוטר של 2 מ"מ. הרופא משתמש בעדינות במכשיר שואב השומן ושומר על תאי השומן במצב אופטימאלי. ניתן לשאוב כמות גדולה של תאי שומן גם בקרב מטופלות שאין להן מצבורי שומן גדולים. כאשר מסיים המטפל עם תהליך שאיבת השומן מגוף המטופלת הוא מפריד את תאי השומן הטובים המתאימים להזרקה ומכין את השומן להזרקה באזור השדיים.

פעולת ההחלמה לאחר עיצוב חזה על ידי הזרקת שומן
החלמה מביצוע עיצוב חזה על ידי הזרקת שומן הינה קלה היות ואין מדובר בפעולה פולשנית כמו ניתוח וזו הסיבה כי נשים רבות מעוניינות בפעולה זו אשר גורמת לחזה להיראות טבעי ומלא בפרופורציות הנכונות לגוף המטופלת. השומן יוצא מאזורים כמו מסביב לבטן או לירכיים והכוונה היא לאזור שממנו נשאב השומן לצורך מטרה זו מומלץ לחגור מחוך אשר יפחית את הנפיחות בשל פעולת שאיבת השומן. המטופלת תישאר להשגחה כמה שעות לאחר הניתוח ואז תשתחרר לביתה ללא הגבלת מלבד איסור ללבוש חזייה. הפעולה עצמה אינה כואבת וניתן כבר יהיה לחזור לשגרה לאחר יומיים שלושה. בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה ניכרת בביצוע ניתוחי עיצוב חזה על ידי הזרקת שומן. נשים הולכות יותר על טיפולים וניתוחים ללא שתלים  ובאמצעות חומרים טבעיים כמו שומן שנשאב מגופן למטרת פעולה זו, כך שגם הפעולה עצמה אינה מורכבת מדובר על חומר טבעי של הגוף עצמו וכן התוצאה נראית טבעית לחלוטין ומחזיקה מעמד לשנים רבות. ניתן יהיה להגדיל בשיטה זו של עיצוב חזה על ידי הזרקת שומן בחצי מידה עד מידה את החזה. את התוצאה הסופית ניתן יהיה לראות לאחר מספר חודשים ולפעמים יהיה צורך לחזור על התהליך פעם נוספת למראה מושלם על פי שביעות רצונה של המטופלת.

התוכן בעמוד זה אינו ייעוץ רפואי ואינו נכתב על ידי רופא/ה, ואין לראות אותו כהדרכה לביצוע טיפול.

התוכן בעמוד זה הינו מידע שיווקי כללי על הטיפול ויכול להשתנות מפעם לפעם.
לפני כל טיפול רפואי יש להתייעץ עם בעל סמכות לטיפול רופא/ה או מטפל/ת מוסמך.

loading